1920-2023

Pagina Elevului

Anunț ASE București

În atenția elevilor claselor a XII-a.

"Academia de Studii Economice organizează săptămânal, începând cu 2 iunie până la demararea înscrierilor la examenul de admitere, miercurea, de la ora 17, întâlniri interactive pe zoom la link https://ase.zoom.us/j/88455955563 cu candidații din acest an.

Participa cadre didactice, consilieri și studenți de la ASE, care răspund tuturor întrebărilor candidaților.

Vă așteptăm, cu drag. "

Vă mulțumesc anticipat și vă asigur de toată considerația mea!

Cu cele mai bune urări,

conf. univ. dr. Florina Mohanu

Director de Marketing și Comunicare

Academia de Studii Economice din București

email: fmohanu@ase.ro

www.ase.ro

PROGRAM ZIUA SCOLII-3-1.pdf
InfoCons.pdf
Selfie_Tren.pdf
Invitație CNES - 7-11 septembrie 2020.pdf

Conferinței naționale pentru elevi și studenți (CNES), ce se va desfășura în perioada 7-11 septembrie 2020.

Cu scopul de a promova activitățile din cadrul acestei Conferințe Naționale dedicată atât elevilor, cât și studenților, vă rugăm să ne sprijiniți prin distribuirea informațiilor cuprinse în invitația atașată, în rândul elevilor din cadrul instituției de învățământ liceal pe care o reprezentați.

Pentru mai multe detalii, ne puteți contacta la numărul de telefon 0765.247.311 (Ciprian Zamfir) sau printr-un răspuns la prezentul e-mail.

Pagina întreţinută de: Ioana B.                           - Consultanţă: Adriana M. & Ioana B.