1920-2021

Anunțuri ocupare post

ANUNȚ

Colegiul Comercial Carol I Constanța organizează concurs pentru ocuparea a 1 post laborant alimentatie. Concursul va avea loc la data de 23.08.2017, ora 9:00, la sediul unității.

Cererea de înscriere la concurs și documentele solicitate la înscriere se depun la sediul unității până la data de 18.08.2017, ora 12.00.

Relații suplimentare se obțin la secretariatul unității sau la numărul de telefon 0341/405802.

ACTE NECESARE

• Cerere de înscriere adresată directorului instituţiei;

• Copie + original acte de studii - diploma de absolvire a unei instituţii de învăţământ superior, a unei şcoli postliceale sau a liceului, în domeniu;

• Copii + original certificat de naştere, certificat căsătorie;

• Copie + original carte de identitate;

• Copie carte de munca sau adeverinţă care să ateste vechimea în muncă/ specialitate;

• Cazier judiciar în original;

• Adeverinţă medicală de angajare, care să ateste starea de sănătate corespunzătoare postului, eliberată de medicul de familie sau alte unităţi sanitare abilitate;

• Alte documente relevante pentru desfăşurarea concursului (Recomandare de la ultimul loc de muncă).

• Cerere pentru specificarea studiilor, vechimii și a ultimului loc de muncă;

• Acte de studii: diploma de absolvire a unei instituții de invățământ superior sau a unei unități de învățământ preuniversitar de profil + diploma de absolvire a unui curs de operare rețele calculatoare în copie xerox;

ANUNȚ

Colegiul Comercial Carol I Constanța organizează concurs pentru ocuparea funcției de informatician. Concursul va avea loc la data de 22.05. 2015, ora 10:00, la sediul unității.

Concursul constă în:

• Susținerea unei probe scrise de 2 ore din bibliografia anunțată - pondere 40%

• Susținerea unei probe practice – pondere 40%

• Interviu – pondere 20%

Cererea de înscriere la concurs și documentele solicitate la înscriere se depun la sediul unității până la data de 20.05.2015.

Relații suplimentare se obțin la Secretariatul unității sau la numărul de telefon 0241/ 617119.

ANUNȚ

Colegiul Comercial Carol I Constanța organizează concurs pentru ocuparea funcției de informatician. Concursul va avea loc la data de 08.10. 2014, ora 10:00, la sediul unității.

Concursul constă în:

• Susținerea unei probe scrise de 2 ore din bibliografia anunțată - pondere 40%

• Susținerea unei probe practice – pondere 40%

• Interviu – pondere 20%

Cererea de înscriere la concurs și documentele solicitate la înscriere se depun la sediul unității până la data de 07.10.2014

• Adeverință medicală care să rezulte starea de sănătate.

Pagina întreţinută de: Alina V. - Consultanţă: Adriana M. & Alina V.